skok nahlavní menu

Specialista IT Bezpečnosti {nabídka práce}

CZ - Prague
Security & Audit

Popis pracovní pozice

- Hledáme Specialistu IT Bezpečnosti do týmu IT Bezpečnosti
- Bude se podílet na aktivitách v oblasti provozu a rozvoje IT Bezpečnosti, konzultace a validace k změnovým návrhům
s dopadem na oblast IT bezpečnosti, návrhu a výkonu kontrolní činnosti v oblasti IT, IT Bezpečnosti a
změnového managementu.

Požadavky

• VŠ vzdělání v oblasti technického nebo ekonomického směru a přehled v oblasti informačních
technologií a IT bezpečnosti
• minimálně 3 roky praxe v oblasti IT bezpečnosti, risk managementu nebo auditu
• znalost anglického a českého jazyka slovem a písmem
• Zkušenost a přehled v oblasti IT bezpečnosti, risk managementu a analýzy, incident managementu
• Přehled best practices v oblasti Windows, Linux, SQL, Oracle, DB2, API
• samostatnost, flexibilita, komunikační dovednosti, efektivní organizace práce, pečlivost, týmová
práce
• pozitivní přístup k inovacím, řešení problémů a schopnost pracovat na několika úkolech současně
• přehled legislativy a norem v oblasti bezpečnosti dat a IT, znalost architektury aplikací a sítí,
standardů vývoje, testování a provozu aplikací a související infrastruktury výhodou
tivity

Co nabízíme…

1. Přátelskou neformální firemní kulturu a příjemné pracovní prostředí v moderních prostorách v Praze
na Stodůlkách
2. Úspěšnou společnost patřící silné mezinárodní skupině
3. Kariérní růst v rámci celé skupiny
4. Nadstandardní systém benefitů
• bonusy – individuální i kolektivní
• cafeterie
• stravenky
• 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, otcovské volno jako firemní benefit, den pro
dobrovolnictví.
• možnost pracovat pravidelně z Home office
• příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na životní pojištění, rizikové životní pojištění
• výhodné podmínky bankovních produktů
• akciový program
• vzdělávání, sportovní a kulturní teambuildingové aktivity