skok nahlavní menu

Specialista systémové podpory a aplikací {nabídka práce}

CZ - Prague
Administration & Support

Popis pracovní pozice

Zabezpečujeme provoz informačních systémů společnosti od serverů a databází až po pracovní stanice a mobilní telefony pro cca 400 uživatelů.
Definujeme a realizujeme jejich rozvoj v souladu s dlouhodobou koncepcí.
Podílíme se na změnách ve společnosti a zajišťujeme jejich nasazení do IT provozu.
Zodpovídáme za realizaci definovaných bezpečnostních opatření. Zajišťujeme nákupy HW a SW a řídíme vztahy s dodavateli.

Požadavky

  • Máte pokročilé zkušenosti se správou a zabezpečením Active Directory, včetně DNS, DHCP, PKI a nástroji typu PingCastle, Qualys atd.
  • Umíte spravovat Windows servery (jak HW – Intel, tak virtuální – VMWare) a Windows stanice (zkušenosti s SCCM, vzdálenou správou, MS produkty – O365).
  • Používáte Powershell a ovládáte základní správu MS Exchange.
  • Jste systematičtí a dotahujete věci do konce. Nic se nedokončí samo a úkoly je potřeba nejen splnit, ale také zdokumentovat – a to vše s ohledem na priority.
  • Rádi věci vylepšujete. Správa HW a SW je někdy rutinní, ale rutina se dá často zautomatizovat. Návrhy a realizace automatizací a dalších vylepšení budou také vaším úkolem.
  • Jste komunikativní a rádi pomáháte. Pomoc uživatelům při používání výpočetní techniky je jedním z našich hlavních cílů.
  • Ukončili jste střední školu maturitou.
  • Angličtina vám jde od ruky. V IT bez základní angličtiny nepřežijete a ve společnosti s mezinárodním vedením to platí dvojnásob.