skok nahlavní menu

Vývojář automatizovaných testů (Python 3) a síťových applikací (C/C++) {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

Náplní práce je návrh testovacích scénářů, jejich implementace, spouštění a vyhodnocování. Sekundarní náplní práce je pak výpomoc s vývojem samotné testované aplikace.

Nabízíme:
  • Uplatnění a rozvoj znalostí v oblasti analýzy, návrhu a implementace testovacích scénářů
  • Pionýrskou práci a přísun neustále nových komunikačních technologií v průmyslové automatizaci
  • Rozvoj znalostí v oblasti sítí založených na Ethernetu, rozvoj znalostí v oblasti embedded vývoje
  • Práci v mezinárodním týmu (USA, Čína, Polsko, mnohé další)

Požadavky

Jazyky: Czech/Slovak, Czech/Slovak, English

Požadujeme:
  • Rutinní znalost Pythonu 3
  • Znalost a zkušenosti s vývojem software
  • Ochotu se učit (některé specifikace vznikají týmu přímo pod rukama)
  • Preciznost a důraz na kvalitu kódu
  • Znalost anglického jazyka
  • Základní znalost C/C++

Výhodou
  • Znalost socket API
  • Znalost některých síťových protokolů v průřezu ISO/OSI modelem: Ethernet, ARP, IP, BOOTP/DHCP, TCP, UDP, TLS, DTLS, DNS, syslog
  • Znalost CIP (Common Industrial Protocol)
  • Setkání s embedded prostředím (Raspberry Pi, Beagle Board, ...)

Připojte svůj životopis (CV).