skok nahlavní menu

Senior C ++ Developer {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

Do týmu, který se věnuje vývoji mobilních aplikací, právě hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Senior C++ Developer.

Vaší výzvou bude:

  • Vývoj šifrované multiplatformní komunikační aplikace pro miliony uživatelů, který začne za několik týdnů. V tuto chvíli se zaměřujeme s produktem mj. na trh Malajsie a okolí. Po zapracování při zájmu možnost práce i z Malajsie.

Požadavky

  • především zkušenost s vývojem v programovacím jazyce C++, znalost minimálně C++17
  • zkušenost s multiplatformním vývojem Windows, iOS, macOS, Android
  • zkušenost s vícevláknovým programováním
  • výhodou zkušenost s projekty týkající se kryptografie
  • výhodou je také zkušenost s agilním vývojem (SCRUM)

Co nabízíme…

  • příjemné pracovní prostředí a práci s nejmodernějšími technologiemi
  • pružnou pracovní dobu, práci z domova i vlastní místo v prostorném openspace
  • možnost práce z Malajsie
  • osobní rozvoj (odborné a další kurzy, účast na konferencích atd.)
  • nejsme korporace, svou snahou a nápady tak můžete ovlivnit další vývoj produktu/projektu
  • výborná dostupnost, metro “C“ – Pankrác, možnost garážového stání
  • zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, MultiSport karta, firemní společenské a sportovní akce aj.