skok nahlavní menu

Python/Rust Software Engineer {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

Svět kryptoměn je budoucností a ty máš teď jedinečnou možnost se s námi podílet na vývoji kvalitního operačního systému pro naše projekty právě v oblasti kryptoměn! Pokud se vyznáš v Linuxu a chtěl by ses naučit RUST, jsi náš člověk!

Co Tě u nás čeká?

  • Pracoval by jsi  na open-source řešení Linuxové distribuce založené na OpenWrt/LEDE
  • Můžeš zapojit i do dalších našich projektů (náš nejznámější Slush Pool, nebo vlastní projekt)

Požadavky

  • Mít zkušenost s Linuxem.
  • Ovládat i jazyk Python.
  • Dobře pracovat v týmu i samostatně.
  • Schopnost pracovat v klidu i pod tlakem v rychle se měnícím prostředí.
  •  Nebát se nést za svoji práci odpovědnost.
  • Zajímat se o Rust
  •  Nehrotit a být kliďas :)

Co nabízíme…

  • práci na HPP i IČO - dle domluvy.
  • Dlouhodobý projekt v zajímavé oblasti kryptoměn.
  • Moderní kanceláře v centru Prahy.
  • Mnoho firemních benefitů od společných snídaní až po Multisport kartu a mnoho dalších.
  • Fulltime pozici s flexibilní pracovní dobou (možnost i full-time remote spolupráce)