skok nahlavní menu

Junior .NET developer (HPP nebo IČO) {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

Vývoj work force systému

Požadavky

Dovednosti, které očekáváme

  • Základní zkušenost s vývojem webových aplikací

  • Hledáme i šikovné studenty či absolventy s chutí naučit se něco nového

Výhodou bude

  • Zkušenost s .NET nebo vývojem Front End

  • Znalost technologie: C#, ASP.Net, Entity Framework Core, JavaScript / TypeScript

Co nabízíme…

  • Možnost seberealizace, plnění náročných úkolů a získání nových zkušeností

  • Neformální atmosféru

  • Zkušené kolegy, kteří Vás rychle zaučí

  • Vzdělávací kurzy a prostor pro inovace

  • Veškeré zázemí, které budete pro svoji práci potřebovat

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou nebo spolupráci na živnostenský list

  • Flexibilní pracovní dobu, možnost HO

  • Dovolená 5 týdnů + zdravotní volno / sickdays

  • Stravenky / příspěvek na stravování

  • Občerstvení na pracovišti, výborná káva