skok nahlavní menu

Junior IT Project Manager {nabídka práce}

CZ - Prague
Project Management

Popis pracovní pozice

  • Vedení externích projektů
  • Příprava, návrh a definice obsahu projektu.
  • Řízení a koordinace komunikace se zákazníkem
  • Příprava a řízení smluvních podmínek (obsahové, časové, finanční, kvalitativní)
  • Řízení pracovníků v rámci projektu
  • Spolupráce s technologickým týmem
  • Koordinování projektu s obchodním oddělením

Požadavky

Jazyky: Czech/Slovak, English

  • Praktické zkušenosti s vedením lidí a s projektovým řízením IT projektů (alespoň menších projektú) nebo zkušenost na pozici asistenta PM
  • Obecné znalosti principů a metodik tvorby informačních systémů.
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Výhodou je znalost práce se standardními nástroji projektového řízení.

Co nabízíme…

  • vysokou míru flexibility
  • zázemí významné společnosti
  • zajímavou a aktivní práci
  • příjemné pracovní prostředí