skok nahlavní menu

Vedoucí týmu - BI Operation {nabídka práce}

CZ - Prague
Team Leading

Popis pracovní pozice

Klíčové činnosti

  • Vedení a rozvoj provozního týmu
  • Zajištění aktivit spojených s provozem BI řešení – zajistit běžný chod všech IS a denního zpracování
  • Zajištění monitoringu, analýzy a řešení provozních událostí/incidentů
  • Návrh, údržba a zlepšování provozních procesů v mezinárodním prostředí
  • Spolupráce s vývojem a architekturou na vývoji nových a na změnách stávajících částí datového skladu a podpůrných nástrojů
  • Koordinace a nasazování změn do produkčních systémů DWH
  • Příprava rozpočtu a jeho sledování
  • Koordinace týmů na mezinárodní úrovni

Používané technologie

  • Databáze: Teradata
  • ETL: Informatica PowerCenter
  • Reporting: Cognos, MS Power BI
  • Ostatní: PowerDesigner, Jira, Confluence, SharePoint

Aktuální úkoly

  • Rozvoj a rozšiřování týmu
  • Vytvoření či úprava provozních procesů a metodik (Incident management, Problem management, Access Management atd.)
  • Nastavení komunikace mezi Provozem, projektovým týmem a koncovými uživateli (z Francie, z Afriky)
  • Spolupráce na vytváření cílového operačního modelu
  • Spolupráce na nastavování SLA

O týmu:

  • Tým je součástí provozního a kompetenčního centra BI služeb.
  • Aktuálně provozujeme datové sklady pro 12 afrických bank a probíhá rozšiřování do dalších zemí Afriky a Evropy.
  • Hledáme vedoucího provozního týmu, který je zodpovědný za provoz datových skladů budovaných pro společnosti patřící do skupiny.

Požadavky

Kvalifikační požadavky

  • Zkušenost s vývojem nebo provozem datových skladů – alespoň 5 let
  • Velmi dobrý obecný přehled v oblasti BI/DWH
  • Zkušenost s vedením týmu či řízením projektů velkou výhodou
  • Znalost ITIL, SQL
  • Znalost Teradata a Informatica PowerCenter výhodou
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti, zodpovědný a proaktivní přístup, analytické myšlení
  • Schopnost řešit náročné úkoly a zvládat stresové situace
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka - slovem i písmem

Co nabízíme…

  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny
  • 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték, příspěvky na penzijní a životní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie
  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
  • Každý zaměstnanec má 3 licence pro domácí využití MS Office zdarma
  • Pružnou pracovní dobu a využití Home office
  • Podpora pro další vzdělávání