BI/DWH Data Specialist - bankovnictví (full-time/part-time) {nabídka práce}

CZ - Prague
Analysis

Popis pracovní pozice

O nás

Útvar Information Management se věnuje řízení informací na úrovni architektury, bezpečnosti i rozvoje a správy datového skladu v bance i dceřiných společnostech. Na dodávce kvalitních dat je závislá většina bankovních procesů.

Zajištujeme sběr, zpracování, řízení a distribuci dat a informací. Provozujeme a pomáháme rozvíjet datový sklad, který patří k největším ve střední Evropě.​

Koho hledáme?

Jelikož rozšiřujeme pole působnosti, hledáme kolegu/kolegyni do mladého provozního týmu v oblasti business intelligence/data warehouse.

Jsi junior? V pořádku, všechno Tě naučíme a seniorní kolegové Ti v neformálním pracovním prostředí rádi pomohou se zorientovat.

Jsi senior? Tak ani Ty neváhej. Práce v provozu je rozmanitá a prostředí banky a velký tým Informačního managementu Ti nabízí zajímavé karierní možnosti. Určitě budeš mít příležitost se neustále rozvíjet a objevovat nové oblasti - práce i nápadů máme hodně ;-)

S jakými technologiemi se u nás potkáš?

Za začátku se budeš hodně učit a poznávat:

  • specifika databázového systému Teradata
  • způsob zpracování dat v datovém skladu pomocí nástroje Informatica PowerCenter
  • prezentace dat pomocí reportů v nástroji Cognos
  • objevování Big Data platformy

Zjistíš, jak spolupracujeme v rámci celého Information Managementu, kdo jsou odběratelé našich dat a k čemu jednotlivá BI řešení slouží.

Požadavky

U všech zájemců oceníme zejména zájem o:

  • Business Intelligence a Data warehouse
  • Big Data
  • Data Integration

A kromě toho se Ti bude hodit i:

  • základní znalost SQL
  • logické a analytické myšlení
  • ochota postavit se i náročným úkolům a novým výzvám

Co nabízíme…

  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny
  • 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték, příspěvky na penzijní a životní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie
  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
  • Každý zaměstnanec má 3 licence pro domácí využití MS Office zdarma
  • Pružnou pracovní dobu a využití Home office
  • Podpora pro další vzdělávání